Žačky v Bohumíně získaly bod

Mladší a starší žákyně se tentokrát potkaly na stejném místě a to sice v Bohumíně. Jak se jim v neděli dařilo?

Mladší žákyně (21. a 22.kolo): První poločas proti Klimkovicím nabídl ofenzivní koncert z obou stran. Padlo více než třicet branek a čekalo se, zda-li se bude utkání v tomto zběsilém tempu ubírat i nadále. To se ovšem nestalo a oba celky si připsaly po jednom bodě. Druhé utkání proti domácímu Bohumínu se výsledkově zlomilo na přelomu poločasů. Domácí odskočili z 8:7 na 15:8 a do konce zápasu si vítězství ustrážili.
Sezónu zakončí naše nejmladší družstvo za dva týdny v Karviné.

85 85 klimky new TJ Sokol Klimkovice – TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 22:22 (15:17)
85 85 bohumin 1.SC Bohumín 98′ – TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 18:10 (11:7)

Starší žačky (17. a 18.kolo): Utkání proti Bohumínu rozhodl závěr první půle, kterou domácí celek sehrál lépe a vytvořil si tím pro třinecké hráčky nedostižný náskok. Druhý zápas proti Hrabůvce byl ovlivněn i velkou únavou některých hráček po celodenním házenkářském zápřahu.
Za týden se děvčata představí doma v turnaji proti Bohumínu a Porubě.

85 85 bohumin 1.SC Bohumín 98′ – TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 20:12 (12:6)
85 85 hrabuvka new Sokol Hrabůvka – TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 21:6 (13:3)