Sokol Ostrava si z Třince odvezl 2 body

V dalším domácím utkání nastoupili v sobotu 21.3.2015 třinečtí mladší dorostenci proti favorizované Ostravě, která se nachází na 2. místě tabulky 2 ligy mladších dorostenců. Utkání bylo překvapivě vyrovnané, kdy i zaskočený favorit z Ostravy měl velké problémy s výborně fungující obranou Třince. Konec první půle byl zlomový, kdy musel být kvůli zdravotní indispozici vystřídán domácí brankář a náhradnímu brankáři se nepodařilo zachytit nástup Ostravy, která využila této situace a odskočila domácím o čtyři branky.
Druhý poločas byl velmi vyrovnaný do 45. minuty, kdy světelná tabule v třinecké hale STARS ukazovala skóre 15:17. Třinečtí mladší dorostenci za podpory třineckého publika dotahovali náskok favorita. Ovšem po vyloučení Kowalczuka, který byl vyloučen po třech 2 minutových trestech se třinecký útok už nedokázal naplno prosadit a Ostrava si odvezla z třinecké haly vítězství 17:23.

V dalšímu utkání naší mladší dorostenci zajíždí v sobotu 28.3.2015 do vzdáleného Velkého Meziříčí, kde budou v 18. kole obhajovat vítězství ze vzájemného utkání, které naší kluci vyhráli 36:32.

TJTJ TŽ TŘINEC – Sokol Ostrava sokol ostrava    17:23 (8:12)